Kā pasūtīt:

Spiediet pogu „Izveidot fotogrāmatu” un pēc tam izvēlieties vāka dizaina paraugu.

Norādiet:

♥ vēlamās elementu krāsas;

♥ vēlamo burtu fontu;

♥ ievadiet gravējamo tekstu;

♥ atzīmējiet papīra veidu;

♥ ievadiet savu e-pasta adresi un spiediet pogu "Gatavs".Spiediet pogu "Augšupielādēt bildes", pēc gaumes izvēlaties bilžu izkārtojumu un ievietojiet fotogrāfijas. Pēc nepieciešamības var pievienot papildus lapas. Kad albums gatavs spiediet pogu "Pasūtīt šo albūmu".

Pasūtījuma formā norādi savu kontaktinformāciju un spiediet "Pasūtīt".  Pārbaudiet vai ievadītā informācija ir pareiza un spiediet "Apstiprināt".

Maksājumi

Par Cimpa Rimpa pasūtītajiem produktiem Tu vari norēķināties ar pārskaitījumu. Rēķins tiek sagatavot automātiski spiežot pogu "Apstiprināt" un pēc tam spiediet  "Lejuplādēt rēķinu".

Pasūtījuma izpildi uzsāksim tiklīdz saņemsim pilnu pasūtījuma apmaksu, kas var aizņemt 1-3 darba dienas.

Pasūtījuma izgatavošanas laiks ir 7 darba dienas no pilnas apmaksas saņemšanas.

Izgatavošanas laiks:

STANDARTA izgatavošanas laiks ir 5-7 darba dienas.

EXSPRESS izgatavošanas laiks 3 darba dienas + piegādes laiks. 

EXSPRESS pasūtījumam tiek piemērota papildus maksa:

 10 eiro + 20% no pirkuma groza kopsummas


Brīvdienās un svētku dienās ir iespējams veikt pasūtījumus, par pasūtījuma izpildi ar jums sazināsimies nākošajā darba dienā.Lūdzu ņemiet vērā, ka piegādes laiks neietilps izgatavošanas laikā!


Piegāde:

2. Omnivas pakomāts vai kurjers

(piegāde 2-3 darba dienas)

3. Latvijas pasts

(piegāde 2-3 darba dienas Latvijas robežā)

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma, atskaitot gadījumus, kad pircējs konstatē precei ražošanas defektu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.